Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Greske - za update patcha

- - - - -

• Please log in to reply
127 replies to this topic

tarikhordas

tarikhordas

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
Hoceli moci Kosevo da ne bude puno u update to jest ostavite ovakav sjever i jug ali ovo sto ste stavili da je sve puno nikako mi se ne svidja. Hvala unaprijed.

CeRiC

CeRiC

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 18 posts

eto kad ima greški zadužujem te da mi nađeš sve slike dresova macronovih dresova jer sam ove prethodne radio po slikama od 200x200 pixela :S

otidji na njihvou oficionalnu stranicu i tamo imaju svi dresovi , dodaj me na alen_aida_c@hotmail.com pa se tamo cujemo

MarioYepes

MarioYepes

Member

• Members
  • PipPip
  • 45 posts
Igrao sam dva puta sa Slavijom kao domaćin (jednom na Koševu, a drugi put na domaćem terenu u Master Ligi) i oba puta je bilo navijanje Hordi zla... To bi trebalo promijeniti
Život bez PES-a, k'o sarma bez mesa!

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts

Hoceli moci Kosevo da ne bude puno u update to jest ostavite ovakav sjever i jug ali ovo sto ste stavili da je sve puno nikako mi se ne svidja. Hvala unaprijed.

Ne, kosevo ostaje ovako, jedino stadioni koji nisu popunjeni ce biti updateovani, ali u nekom sljedecem vjerovatno

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

paja994

paja994

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 1 posts
Jel zna neko zasto mi secka igrica kada igram na marakani? na ostalim stadionima je ok.

milosmilan

milosmilan

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 17 posts
Zbog cega mi se kada igram protiv Cibalije cuje navijanje Buducnosti?Mozda niste mogli da nadjete navijanja za Cibaliju,ali secam se da je jedan Balkan League patch za pes2008 imao navijanje Cibalije i tako jos nekih manjih klubova.Druga greska,ne radi mi stadion Smedereva,jer kad sam igrao protiv njih juce mesto Stare zeljezare je Stamford Bridge cini mi se.Ako naletim na jos neke greske javljam ;)

MarioYepes

MarioYepes

Member

• Members
  • PipPip
  • 45 posts

Zbog cega mi se kada igram protiv Cibalije cuje navijanje Buducnosti?Mozda niste mogli da nadjete navijanja za Cibaliju,ali secam se da je jedan Balkan League patch za pes2008 imao navijanje Cibalije i tako jos nekih manjih klubova.Druga greska,ne radi mi stadion Smedereva,jer kad sam igrao protiv njih juce mesto Stare zeljezare je Stamford Bridge cini mi se.Ako naletim na jos neke greske javljam ;)

Mislim da su za ekipe za koji još nisu napravljeni stadioni dodjeljeni Stamdford Bridge, Wembley i tako dalje, dok se ne ubace pravi stadioni...

Izgleda da su za više ekipa pomiješana navijanja...
Život bez PES-a, k'o sarma bez mesa!

BestOne

BestOne

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 3 posts
Nenzam jel to bug, neda mi se citat(Sry), al... Jel to do mene ili neki stadioni(bas pravi balkanski, a ne kad izaberem npr ENG Wembley)... (neznam koji) kad ih izaberem nisu ti stadioni nego stamford bridge ili tako neki veliki stadioni koje uopce neznam (mozda san siro)

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
umesto wembly-a u update ide Slavija Sarajevo. San siro,Camp Nou, Stamford Bridge, Konami i Olimico ako se ne varam ostaju u igru.Svi ostali bi trebali da su ok, koji stadion ti pise kad ga biras treba da je taj (osim slavije koja ide u update umesto vemlija)

Edited by GROBAR22, 26 June 2011 - 04:20 PM.

Posted Image

tarikhordas

tarikhordas

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
De dani nevalja da Kosevo ostane ovako jer onda budu ove neke plave stolice kad se igra ML. Ajde pls promjenite ba ovo kosevo ruzno je skroz.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts
Ne, ostaje ovako, a sto se tiče tih stolica to nema veze sa kolicinom publike, to je do konamija i za to ima rjesenje, ali onda necete imati stolice na stadionima koje je konami pravio

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
http://www.filefacto...5/n/Publika.rar izvoli pa neces imati stolice te konamijvske ni na jednom stadionu
Posted Image

tarikhordas

tarikhordas

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
Eh to se trazilo sad vise hvala bogu i vama nece biti ni oih crvenih stolica na Grbavici a nece biti ni onih plavih na Kosevu jeee

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
da al onda na konami,san siru,olimpiku djuzepe meaci stamford bridzu nece biti uopste stolice :D
Posted Image

tarikhordas

tarikhordas

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
pa sta ima veze to se i ne vidi jer uvjek ti stadioni budu puni. Ovo je puno bolje i vjerujem da ce mnogi igrati ovako kao ja sa normalnim stolicama na nasim stadionima :)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts

Eh to se trazilo sad vise hvala bogu i vama nece biti ni oih crvenih stolica na Grbavici a nece biti ni onih plavih na Kosevu jeee

Da si malo pratio temu vidio bi da je taj fajl postavljen vec prije sedam dana u vazi stolica, a Stefane, na stamfordu ce biti, nije to konamijev stadion :)

milosmilan

milosmilan

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 17 posts

umesto wembly-a u update ide Slavija Sarajevo. San siro,Camp Nou, Stamford Bridge, Konami i Olimico ako se ne varam ostaju u igru.Svi ostali bi trebali da su ok, koji stadion ti pise kad ga biras treba da je taj (osim slavije koja ide u update umesto vemlija)

Ako mene pitas,ja bi i preporucio da ostane par konami default stadiona,jer kad igramo Ligu Evrope ili Ligu Sampiona bolje da npr.Celzi igra na Konami stadionu nego na npr.na JNA ;)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts
Ostaju gore navedeni stadioni, tako da ce svaki strani tim, kao sto je i sad, igrati na stadionu koji nije sa balkana

tarikhordas

tarikhordas

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
Cek a sta je sa Pecarom ? Ona je kolko znam zavrsena ali nije ubacivana ni u patch a evo kazete da nece biti u update-u. Ocel onda biti poseban download link za Pecaru ?

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts
Prije svega niko nije rekao da nece biti u update-u, a druga stvar nije zavrsena

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users