Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Kitserver ?

- - - - -

• Please log in to reply
23 replies to this topic

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Šta je to, kako se instalira?

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts

Kitserver se koristi da u njega ubacis "Lica,dresove,stadione,navijacke pesme,menu muziku,menu slike,grafiku...itd, jos mnogo stvari",a koristi se tako sto ga prebacis u folder gde ti je instaliran PES udjes unutra i mora da pise "setup" samo "attachujes" na PES i eto ali pazi moras da u njega ubacis sve sto ti treba,a ako te zanima jos nesto pitaj. :D Pozdrav.

EDIT: Kad sve to ubacis u Kitserver to se sve ucita u igrici posle :D

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts

dali koristis neki patch?

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Koristim ovaj BPB...

Za sad me je zanimalo samo kako da ubacim dresove za Barselonu i Real...

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts

Koristim ovaj BPB...

Za sad me je zanimalo samo kako da ubacim dresove za Barselonu i Real...

BPBServer>GDB>Teams (valjda to pise) Spanish Primera imas Barselona folder " pa i jos nesto p. pa ne znam dalje ali videces uglavnom ti je za igraca,a ga i gb ti je za golmana" zamenis postojecim i eto ti :)

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
BPB>uni>club>primera> Barselona folder niks! Nema :D Primetih neki notes zove se "map" e u njemu pišu ta četiri kluba iz primere koji su editovani, u njemu pišu editovani timovi... pitam se jel tu treba nešto da se naškraba :mrgreen:

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts

BPB>uni>club>primera> Barselona folder niks! Nema :D Primetih neki notes zove se "map" e u njemu pišu ta četiri kluba iz primere koji su editovani, u njemu pišu editovani timovi... pitam se jel tu treba nešto da se naškraba :mrgreen:

map.txt ne diraj nego odi u BPB>GDB>uni>Club>Primera>Barselona i napravi foldere ga,gb,pa,pb i u njih potrpas brojeve i dresove posle samo reinstall kitserver upalis igricu i radice :)

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Pa ja sam za Real skinuo onaj folder sa 6 dresova... REAL MADRID(ga,gb,pa,pb,pc) ali to u igri ništa nema... sad nisam razumeo baš najbolje taj drugi deo "reinstall kitserver" :D da znam šta je ne bih pisao u početnička pitanja :D

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts

Pa ja sam za Real skinuo onaj folder sa 6 dresova... REAL MADRID(ga,gb,pa,pb,pc) ali to u igri ništa nema... sad nisam razumeo baš najbolje taj drugi deo "reinstall kitserver" :D da znam šta je ne bih pisao u početnička pitanja :D

d.cleo@live.com adduj da ti objasnim :)

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Predpostavljam da sam na dobrom putu. Dakle išao sam na exe "menager" kad eto ti ga na :D

http://img89.imagesh.../4088/pesrt.jpg

Čemu ja treba da skinem oznaku "read only" ?

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Pa poenta je da još neko koje u istom njesra kao i ja vidi kako da reši problem :D

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts
X:\Program files\Konami\Pro Evolution Soccer 2011\BPB.exe desni klik na .exe settings "Uncheck" "READ-ONLY" Apply i to je to :)

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Pazi kad sam poskidao "read only" oznaku sa celog konami foldera, i dalje ništa...

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts
Bratic idi "Run as Administrator" :D

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Znam da gubiš strpljenje, ali na šta...?

EDIT: u stavri razumeo sam... odem na "menager" run as administrator... pa idem dettach kitserver sa BPB, a onda attach na BPB... ali opet neće... jel sam dobro uradio?

Edited by wllayco, 17 June 2011 - 10:53 PM.

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts

Znam da gubiš strpljenje, ali na šta...?

EDIT: u stavri razumeo sam... odem na "menager" run as administrator... pa idem dettach kitserver sa BPB, a onda attach na BPB... ali opet neće... jel sam dobro uradio?

Mnogo gresis ne gubim strpeljenje nego hocu da ti pomognem evo ja cu da ti sredim taj folder sa Realom samo mi okaci tih 6 dresova :)

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
http://www.balkanpes...full=1#post6487

Iz ovog posta sam skinuo. folder ga i gb su isti... znači ima 4 dresa...

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts
http://www.megaupload.com/?d=FTT0TF88

Izvoli bratic :D

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts
uzmes foldere te koje si skinuo i ubacis ih u
C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\Balkan Pes Box\GDB\uni\Club\Primera Division

Onda otvoris map fajl koji ti se nalazi odma pored uni foldera i dodas tamo u liniju gdje je spanska liga, vidjeces vec za barselnu je broj 168 a za real 176, sacuvas i uzivas

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

wllayco

wllayco

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
In prevod ovako bi trebalo da napišem? 176,"Club\Primera Division\Real Madrid"

EDIT:mission fucking accomplished! Thank you!!! Hvala!!! :D

Edited by wllayco, 18 June 2011 - 09:13 AM.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users