Jump to content
Oficijalni partneri

Transfer glasine


dani12o82
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Transfer glasine - prelazni rok - sezona 2011-2012

 

1. Vladimir Jovančić – Rad -----> Partizan (post br2.)

2. Milan Borjan - Rad -----> Partizan

3. Toro - Atletiko Mineiro -----> Crvena Zvezda (post br 3.)

4. Miroslav Radovic - Legija -----> Partizan (post br 4.)

5. Antonio Rukavina - Minhen 1860 -----> Partizan (post br 5.)

6. Đorđe Rakić - Minhen 1860 -----> Partizan

7. Nikola Saric - Liverpool -----> Partizan

8. Ronaldo - Real Madrid -----> Manchester City

9. Ivan Ergic - Bursaspor ----> Crvena Zvezda (post br.8)

10. Ranko Despotovic - Djirona -----> Crvena Zvezda

11. Bojan Saranov - Ofk Beograd ----> Crvena Zvezda (post br.9)

12. Milan Jovanovic - Liverpool -----> Lil (post br 10.)

13. Ivica Dragutivonic - Sevilja -----> Crvena Zvezda (post br.13)

14. Li Adi - Crvena Zvezda -----> Dinamo Zagreb (post br. 14)

15. Danijel Mojsov - Vojvodina -----> Dinamo Zagreb

16. Josip Šimunić - Hofenhajm -----> Dinamo Zagreb

17. Đuzepe Rosi - Viljareal -----> Barselona (post br.15)

18. Didier Drogba - Chelsea -----> Galatasaray (post br.18)

19. Đorđe Rakić - Minhen 1860 -----> Partizan (post br.20)

20. Željko Brkić - Vojvodina -----> Udineze

21. Keisuke Honda - CSKA Moskva ------> Manchester City

22. Juki Abe - Lester -----> Manchester City

23. Paulo Enrike Filjo - Standard -----> Crvena Zvezda (post br.21)

24. Samir Jogunčić - Sloboda Tuzla -----> FK Sarajevo (post br.22)

25. Ivana Krstanović - NK Zagreb -----> Partizan (post br.23)

26. Zeljko Brkic - Vojvodina -----> Udineze (post br.24)

27. Ešli Jang - Aston Vila ------> Manchester United (post br.25)

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Prvi post je namjerno prazan jer ce biti updateovan poslije svakog vaseg dodavanje vijesti pa cemo na kraju prelaznog roka vidjeti sta je ostalo samo na glasinama a sta je realizovano!

 

 

U potrazi za pojačanjima crno-beli se nisu skoncentrisali samo na inostrano tržište. Obraćaju pažnju i na domaće. Tu im je „za oko zapao“ tandem iz Rada Vladimir Jovančić – Milan Borjan, tvrdi list „Danas“.

 

Jovančić je napadač, najbolji je strelac „građevinara“ ove sezone i deli šesto mesto na listi golgetera Superlige, sa sedam pogodaka. Ima 23 godine, rodom je iz Sarajeva.

 

Međutim, prepreka u transferu je cena. Finansijer Rada Ranko Stojić traži milion evra i 30 odsto od naredne prodaje. Partizan nije spreman da izdvoji toliku sumu. Međutim, pregovori još nisu završeni.

 

Šampionu Srbije je neophodno pojačanje u napadu, jer Ivici Ilievu ističe ugovor, a klub se još nije izjasnio da li će saradnja biti produžena, dok Prins Tejgo verovatno neće biti otkupljen od Hofenhajma.

 

Pored Jovančića, crno-belima je na Banjici zanimljiv i golman Milan Borjan, koji je nedavno debitovao za reprezentaciju Kanade.

 

(MONDO)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

Торо опет мети Звезде

 

toro1.jpg

 

Док се двојица свађају могла би да профитира – Црвена звезда. Франциско Торо у лошим је односима са тренером Атлетико Минеира Доривалом Жуниором и због тога жели да напусти клуб. На Маракани прате ситуацију и желе да бразилски везиста настави каријеру у Београду.

Торо је зимус био на прагу Звезде, али је одлучио да из Фламенга пређе у Атлетико Минеиро, због плате од 750.000 долара. Црвено-бели сигурно не могу да му понуде такву суму, али би могла да пресуди решеност Тора да се отараси тренинга и утакмица под надзором Доривала.

Атлетико Минеиро није апсолутни власник уговора Тора, већ и менаџерска агенција из Бразила. У тој чињеници се налази и нада да би Звезда могла да дође до квалитетног играча без папреног обештећења. За сада је извесна само жеља руководства најтрофејнијег српског клуба, реализација је у магли.

Момак рођен у Рио де Жанеиру пре 25 година, почео је каријеру у Флуминенсеу. Узлет у каријери направио је у Фламенгу, постао је шампион уз Дејана Рамба Петковића и изабран за најбољег крадљивца лопти у шампионату Бразила.

 

Zurnal

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  30
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/11/2011
  • Status:  Offline

Još jedan povratnik u Humsku?

00051170.jpg

 

Kako dođe vreme za transfere, tako se njegovo ime poveže sa timom u kojem ga navijači najviše pamte po golu protiv Dnjipra, koji je tada obezbedio Partizanu prolaz u narednu rundu Kupa UEFA. Miroslav Radović, vezista Legije, ponovo je aktuelan kao moguće pojačanje crno-belih na desnom boku, saznaju beogradski mediji.

 

Momak rođen u Goraždu poseduje srpski pasoš, tako da ne bi zauzimao mesto stranca u timu iz Humske. On je 2006. godine otišao u Poljsku posle tri sezone u Partizanu. Za "parni valjak" je odigrao 49 zvaničnih utakmica i postigao osam pogodaka. Pozitivna okolnost po crno-bele jeste što njegov ugovor sa Legijom ističe ovoga leta, pa srpski šampion ne bi morao da plati obeštećenje za usluge svog bivšeg fudbalera.

 

sportal.rs

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Damjanac : O Rukavini, Rakiću i Sariću...

 

00051192.jpg

 

Fudbalski menadžer Nikola Damjanac, koji je veliki deo profesionalne karijere proveo u Humskoj, trebalo bi da se uskoro sastane sa funkcionerima Partizana. Tema će ovoga puta biti fudbaleri koje zastupa, a koji se pominju kao moguća pojačanja "parnog valjka" u prelaznom roku. U pitanju je dvojac Minhena 1860 Antonio Rukavina i Đorđe Rakić, kao i fudbaler Liverpula Nikola Sarić.

 

- Ne znam mnogo o povratku Rukavine i eventualnom dolasku Rakića u Partizan. Poslednje dve nedelje nalazim se poslovno u Italiji. Dobio sam informacije da se priča o njihovom povratku, a sutra ili prekosutra, kada dođem u Beograd, okrenuću ih i popričati sa njima. Sve je otvoreno, mada zvaničnog kontakta još nije bilo - ističe Damjanac za SPORTAL.RS.

 

Kada je reč o mladom napadaču Liverpula Nikoli Sariću, Damjanac priznaje da postoji interes "parnog valjka".

 

- Čuo sam da je Partizan zainteresovan, ali za njega se interesuje još nekoliko evropskih timova. Nikola je bio u Hong Kongu sa Liverpulom i kada se vratim pričaću i sa njim. Želim da čujem od njega gde želi da nastavi karijeru, pa ćemo se sve dogovoriti. Situacija sa Sarićem je takođe otvorena i, ukoliko izrazi želju da dođe među crno-bele, sešćemo za sto sa ljudima iz Humske.

 

 

Real prodaje Ronalda za rekordnu sumu

 

ronald1o.jpg

 

Prelaskom iz Mančester junajteda u Real iz Madrida za 94 miliona evra, Kristijano Ronaldo je postao vlasnik rekorda što se tiče visine transfera, a skoro isti akteri opet će igrati glavne uloge u njegovom obaranju. "Kraljevski klub" želi da proda portugalskog asa Mančester Sitiju za neverovatnih 150 miliona funti! Iako sa "Istlendsa" demantuju bilo kakve spekulacije na tu temu, španski izvori tvrde da "građani" pregovaraju sa Realom o eventualnom transferu, prenosi britanski San.

Saznaje se da bi nedeljna plata Ronalda bila 300.000 funti, što bi prema verovatno petogodišnjem ugovoru ceo posao iznosio ukupno 228 miliona funti.

 

Ronaldo je sa Realom i pod dirigentskom palicom Žozea Murinja doživeo neuspeh. Ostali su bez planiranog trofeja Lige šampiona i Primere, pa su u španskom klubu spremni da saslušaju sve ponude.

 

izvor:sportal.rs

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

Real prodaje Ronalda za rekordnu sumu

 

ronald1o.jpg

 

Prelaskom iz Mančester junajteda u Real iz Madrida za 94 miliona evra, Kristijano Ronaldo je postao vlasnik rekorda što se tiče visine transfera, a skoro isti akteri opet će igrati glavne uloge u njegovom obaranju. "Kraljevski klub" želi da proda portugalskog asa Mančester Sitiju za neverovatnih 150 miliona funti! Iako sa "Istlendsa" demantuju bilo kakve spekulacije na tu temu, španski izvori tvrde da "građani" pregovaraju sa Realom o eventualnom transferu, prenosi britanski San.

Saznaje se da bi nedeljna plata Ronalda bila 300.000 funti, što bi prema verovatno petogodišnjem ugovoru ceo posao iznosio ukupno 228 miliona funti.

 

Ronaldo je sa Realom i pod dirigentskom palicom Žozea Murinja doživeo neuspeh. Ostali su bez planiranog trofeja Lige šampiona i Primere, pa su u španskom klubu spremni da saslušaju sve ponude.

 

izvor:sportal.rs

 

I ovaj sportal poceo da pise gluposti.

 

ON:

 

Ljajić odlazi iz Firence?

 

Na neslužbenoj transfer listi Fiorentine nisu samo Stevan Jovetić i Valon Behrami. Srbi Ljajić, Gulan i Avramov mogu da promene sredinu uz obeštećenje.

 

Adem-Ljajic-Everton-2011-300x271.jpg

 

U FIORENTINI su rešili da okrenu list i celu ekipu sa izuzetkom Stevana Jovetića i Valona Behramija, stavili na neslužbenu transfer listu.

 

Dakle, srpski internacionalci Adem Ljajić, golman Vlada Avramov i Nikola Gulan mogu da napuste “ljubičaste” uz propisano obeštećenje koje bi zadovoljilo čelnike kluba iz Firence.

 

Naravno, najinteresantniji na tržištu je Ljajić, za koga su interesovanje pokazali klubovi iz Italije, Engleske i Nemačke.

 

novosti.rs

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Svi svjetski listovi pišu o tome da bi Ronaldo mogao da predje iz Madrida u City tako da navedeni list nema veze sa tim pogotovo ako pogledas da sam stavio sliku Sun-a

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Despotović: Ako stigne prava ponuda Zvezde, sve je gotovo za pet minuta!

 

Snažni centarfor koji blista u dresu španskog drugoligaša Đirone mogao bi na leto da pojača crveno-bele

 

Ranko Despotović (28 godina), centarfor španskog drugoligaša Đirone, figurira kao potencijalno pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku, saznaje MOZZART SPORT! Nekadašnji napadač Vojvodine odigrao je na Iberijskom poluostrvu sezonu života i sa 19 golova trenutno je prvi strelac Segunde.

 

Bio je to dovoljan razlog da rukovodstvo Crvene zvezde uspostavi kontakt sa rođenim Šapčaninom kao i njegovim menadžerom, inače rođenim bratom proslavljenog bosanskog centarfora Meha Kodra. Potencijalni reprezentativac Srbije kaže da nema ništa protiv povratka u srpski fudbal.

 

"Lepo mi je u Đironi, imam ugovor još godinu dana, ali ne bih imao ništa protiv toga da se vratim u srpski fudbal i Crvenu zvezdu. Ako stigne ponuda koja bi zadovoljila mene i Đironu, sve bi bilo rešeno za pet minuta. Prezadovoljan sam učinkom u ovoj sezoni, pogotovo što mečevi u španskoj drugoj ligi uopšte nisu laki. Svaki tim ima bar po petoricu igrača sa zavidnim iskustvom iz Primere", poručio je Despotović.

 

Pored Ranka Despotovića, Crvenoj zvezdi je izgleda ponovo interesantan i Ivan Ergić. Bivšem reprezentativcu Srbije ističe ugovor sa turskom Bursom, a crveno-belima je preko potreban iskusan igrač sredine terena koji bi činio paklen tandem sa Brazilcem Evandrom. Rukovodstvo crveno-belih bi narednih dana trebalo da krene u ofanzivu na Ergića, posebno ako se ispostavi da je dovođenje Miloša Ninkovića nemoguća misija.

 

(Mozzart Sport)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

SPORTAL.RS saznaje: Šaranov od leta na "Marakani"

00050404.jpg

-Golman OFK Begrada Bojan Šaranov od juna će postati fudbaler Crvene zvezde. Čuvar mreže današnjeg rivala crveno-belih već duže vreme nalazi se na listi želja predstavnika srpskog viceprvaka, a nedavno je došlo do dogovora "romantičara" sa predstavnicima Zvezde, kada je obeštećenje u pitanju, saznaje SPORTAL.RS

 

Šaranov važi za jednog od najboljih srpskih golmana, a prošlog leta pominjala se mogućnost da karijeru nastavi u Primeri. Kapiten OFK Beograda rođen je u Vršcu 1987. godine, a pored dresa ekipa sa Stare Karaburme, nastupao je još i za Mačvu.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

Svi svjetski listovi pišu o tome da bi Ronaldo mogao da predje iz Madrida u City tako da navedeni list nema veze sa tim pogotovo ako pogledas da sam stavio sliku Sun-a

 

 

Nemoj pogresno da me shvatis, i ja sam mislio na Sun a znam da sportal to prenosi od njih ali nema nista od ovog transfera, Ronaldo je najbolji strelac Reala, najbolji igrac, mnogo kesa uzimaju od njega (prodaje dresova, itd.), igra u zivotnoj formi i igra u najvecem klubu na svetu, zasto bi otisao u raspali City a uz to je igrao i za United, nebi on to uradio Fergusonu. ;)

 

ON:

 

Lil bi da angažuje Milana Jovanovića

 

Fudbalski reprezentativac Srbije Milan Jovanović karijeru bi mogao da nastavi u Lilu.

 

96338_jovanovicap_f.jpg?ver=1305883054

 

Uprava lidera francuskog šampionata je, prema pisanju britanskih medija, kontaktirala kolege iz Liverpula oko mogućnosti za transfer Jovanovića.

 

 

Srpski reprezentativac, prema istom izvoru, u Kataru pauzira posle manje hirurške intervencije na kolenu, a trebalo bi da bude deo sporazuma dva kluba po kome bi talentovani Eden Hazard otišao u drugom smeru i karijeru nastavio na “Enfildu”.

 

 

blic.rs

Edited by Alexander_The_Great
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Nemoj pogresno da me shvatis, i ja sam mislio na Sun a znam da sportal to prenosi od njih ali nema nista od ovog transfera, Ronaldo je najbolji strelac Reala, najbolji igrac, mnogo kesa uzimaju od njega (prodaje dresova, itd.), igra u zivotnoj formi i igra u najvecem klubu na svetu, zasto bi otisao u raspali City a uz to je igrao i za United, nebi on to uradio Fergusonu. ;)

 

Ma bre novinarska patka, evo sad je City demantovo da nije spreman tol'o da ponudi Ronaldu. tako da nista...

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Ma bre novinarska patka' date=' evo sad je City demantovo da nije spreman tol'o da ponudi Ronaldu. tako da nista...[/quote']

 

Ako niste primjetili, tema se zove "transfer glasine" i cilj je da se vidi na kraju prelaznog roka sta se desilo sa istima, tako da polemika oko toga dali ce se transfer desiti ili ne je manje bitna :)

 

A sad nazad na glasine :)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Dragutinović: Zvezda? Zašto da ne!

 

-Ivica Dragutinović odlazi iz Sevilje. Voleo bi da ostane u Španiji, ali ne isključuje mogućnost povratka u Srbiju. "Ako Zvezda ima ozbiljne planove - razmislio bih", kaže "Drago".

v206770p0.jpg

 

Ivica Dragutinović je, posle šest godna, završio sa Seviljom. Rastaće se na najbolji mogući način. A gde će popularni "Drago" dalje?

 

Možda u Crvenu zvezdu, ali pod uslovom da ga, najpre, neko zvanično pita i da mu kaže kakvi su planovi crveno-belih u budućnosti.

 

"I pre mesec dana su me pitali o eventualnom povratku u Srbiju i ja nisam imao komentar kako ne bih svojom izjavom nekome davao lažnu nadu. Međutim, ako Zvezda pravi ozbiljne planove, jak tim, želi da nešto učini u Evropi, a pri tom misle da sam im ja potreban, sigurno bih razmislio kad bi me pozvali. Sad govorimo hipotetički jer ponude nema, ali prilikom izbora novog kluba gledaću da napravim najbolji potez za mene i moju porodicu. Ne odbacujem mogućnost povratka u Srbiju, jer sam naučio da nikad ne treba reći nikad", rekao je 35-godišnji Dragutinović "Večernjim novostima".

 

Dragutinović kaže da bi najviše voleo da ostane u Primeri i dodaje da ima nekoliko ponuda klubova, koji se, doduše, bore za opstanak.

 

"Iskreno, želim u klub koji ima ambicije. Neću da ispadnem arogantan, svestan sam ja i svojih godina i povrede koju sam doživeo, ali sam realan kad kažem da mogu da igram na top-nivou. Novac pri izboru novog kluba jeste važan, ne i najvažniji. Želim klub sa perspektivom", objasnio je Dragutinović.

 

Kaže da nije hteo da ostane u Sevilji da se ne bi "šlepao".

 

"Ni Fredi Kanute ni ja nismo želeli da se 'šlepujemo', da budemo tu kad i ako zatreba. Osvojili smo sa Seviljom šest trofeja, izgubili smo jedno finale, ostvarili svoje ambicije i realno se zasitili. I kluba, i saigrača. Posle operacije Ahilove tetive svi su mi prognozirali kraj, a ja sam se potpuno oporavio. Osećam se fantastično, mogu i želim da bar još dve sezone igram u klubu koji ima ambicija".

 

Zanimljivo je da je Dragutinović igrao samo za Borac iz Čačka (ne računajući Polimlje u kojem je ponikao), a iz tog kluba je potom otišao u Belgiju (igrao je za Gent i Standard iz Liježa), da bi od 2005. godine bio član Sevilje.

 

Beogradska sportska štampa piše da je Zvezda zainteresovana da vrati Nenada Kovačevića, ali i da su u opticaju i bivši reprezentativac Ivan Ergić, kao i supertalentovani Slobodan Medojević iz Vojvodine.

 

Ovaj poslednji će verovatno otpasti iz više razloga. Pre svega zato što je stav uprave Vojvodine da ne prodaje više svoje igrače Crvenoj zvezdi i Partizanu, a drugi je zato što je Medojević veoma skup.

 

(MONDO)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Dinamo želi “novog Vidića”

 

00051364.jpg

 

Zagrebački Dinamo zainteresovan je da na “Maksimir” dovede Lija Adija, a kako pišu Sportske novosti, na meti Zagrepčana je i štoper Vojvodine Danijel Mojsov. Hrvatski mediji nazivaju Mojsova “novim Vidićem” i podsećaju da je standardni reprezentativac Makedonije.

 

Tržišna vrednost Mojsova je 1,2 miliona evra i pitanje je da li će “modri” imati finansijskih sredstava za ovaj transfer. Pored Adija i Mojsova želja prvaka Hrvatske je i iskusni Josip Šimunić, defanzivac nemačkog Hofenhajma.

 

izvor:sportal.rs

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

Glavni letnji cilj Barselone: Đuzepe Rosi

 

U predstojećem letnjem prelaznom roku glavni cilj rukovodstva Barselone biće da ekipu pojača Đuzepeom Rosijem, fudbalerom Viljareala.

41479_djuzepe-rosi01-afp-jose-jordan_f.jpg?ver=1305987137

 

Prema pisanju "Marke", Rosi je želja starog/novog šampiona Španije, kome je ostalo da u pregovorima sa upravom "žute podmornice" nađe rešenje za otkupnu cenu od 35 miliona evra.

 

 

Isti izvori navode da nije isključena mogućnost da Barselona put Viljareala pošalje nekog od svojih igrača, te da doplati ostatak novca kako bi Rosi stigao na "Nou Kamp".

 

Đuzepe Rosi je u ovoj sezoni postigao 18 golova na prvenstvenim mečevima a pet puta je bio asistent.

 

 

 

blic.rs

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

Spekulise se da ce drogba preci u galtasaray

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Jel ima u nekim novinama?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

sad bas ne spikam turski da ti kazem sta pise :D al ono predpostvaljam da je transfer,inace koji bi karson drogba trazio na sajtu galate

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Rakić za SPORTAL.RS: Želim u Partizan, ali...

 

00051433.jpg

 

Potraga za napadačem u Partizanu ovoga leta će biti više nego zanimljiva. Situacija sa Princom Tejgom je neizvesna, veće su šanse u ovom trenutku da napusti Humsku nego da ostane, a ko će predvoditi napad u pohodu na Ligu šampiona još uvek nije poznato. U moru fudbalera koji se pominju isplivalo je ime Đorđa Rakića, špica Minhena 1860. Nekadašnji centarfor OFK Beograda, koji je za „romantičare" postigao 17 pogodaka na 40 mečeva, ima nespornu želju da dođe u redove srpskog šampiona, ali kako i sam u razgovoru za SPORTAL.RS ističe, ne pita se samo on.

 

- Čuo sam nešto vezano za Partizan, ali znate kako. Za sada ništa nije konkretno, videćemo šta će se dešavati. Postoje najave da ću promeniti sredinu, ali još uvek su vrata Minhena 1860 zatvorena. Imam ugovor sa njima.

 

O tome koliko želi da obuče crno-beli dres možda najbolje svedoče sledeće reči Rakića.

 

- Lično ja bih voleo da dođem u Humsku. Partizanovac sam od glave do pete. Imam mnogo prijatelja u ovom klubu. Ipak, sa Nemcima se nikad ne zna. Mogu da me puste, a opet sa druge strane i da odbiju da me prodaju.Od kako je Miki Stević napustio klub sve je neizvesno. Moja želja nije sporna, međutim, pitaju se „lavovi".

 

On nije propustio priliku da isprati poslednji meč Partizana u Humskoj ove sezone.

 

- Meču protiv Čukaričkog sam prisustvovao kao navijač crno-belih i kako bih pružio podršku prijateljima da osvoje duplu krunu, koju su igrama zaslužili. Radujem se svakom uspehu Partizana, i nadam se da ću i ja jednom imati priliku da igram u dresu najboljeg tima u Srbiji - zaključio je Rakić.

 

Željko Brkić pred vratima Udinezea

 

v206951p0.jpg

 

On je otputovao u Italiju, na završne pregovore sa Udinezeom.

 

Brkić se u društvu Lea Lerinca uputio na Apenine, kako bi u naredna tri dana utanačili sve detalje oko njegovog angažmana, prenosi "Sport". U pitanju su samo sitnice, budući da su najvažnije stvari oko obeštećenja Vojvodini već usaglašene.

 

Čuvar mreže reprezentacije Srbije trebalo bi da na golu Udinezea zameni slovenačkog golmana Samira Handanovića, koji će potražiti uhlebljenje u nekom od renomiranih evropskih klubova.

 

(MONDO)

 

Konićiva, Mančester siti!

 

v206888p0.jpg

 

Prva pojačanja "građana" u letnjem prelaznom roku trebalo bi da budu reprezentativci Japana Keisuke Honda (CSKA Moskva) i Juki Abe (Lester).

Honda je ofanzivni igrač sredine terena, koji može da igra i kao drugi napadač, dok je Abe klasičan "vezista".

 

Honda se proslavio na prošlogodišnjem Mundijalu u Južnoj Africi, na kojem je postigao dva gola i dva puta bio proglašen igračem utakmice (protiv Kameruna i Danske).

 

Mada u ostrvskim medijima nije bilo priče o njihovim transferima, neimenovani izvor sajta "ESPN Sokernet" tvrdi da su pregovori u poodmakloj fazi i da će dvojica Japanaca uskoro postati stanovnici Mančestera.

 

Honda je nekada igrao za Gamba Osaku i Nagoju Grampus Ejt. Mada 13. juna tek puni 25 godina, već ga smatraju jednim od najboljih japanskih fudbalera svih vremena.

 

Abe (29) je u Lester prešao iz Urava Red Dajmondsa, sa kojima je 2007. osvojio azijsku Ligu šampiona.

 

Podrazumeva se da su Sitiju atraktivni ne samo zbog igračkih kvaliteta, već i zbog jačanja klupskog brenda, putem prodora na tržište Japana i drugih zemalja Dalekog istoka.

 

(MONDO)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Filjo dolazi u Zvezdu?

 

Ivan Adžić je prisustvovao meču Standard – Belgija, kako bi na delu video 22-godišnjeg brazilskog napadača, koji je ove sezone na 39 mečeva postigao 22 gola.

 

sp-filjo_620x0.jpg

Paulo Enrike Filjo

 

SPORTSKI direktor Crvene zvezde Ivan Adžić nije bio u subotu Čačku, već je boravio u zemljama Evropske Unije.

 

Bio je u Nemačkoj, ali je, saznajemo, pratio i meč belgijskog šampionata Standard - Vesterlo kako bi na delu video brazilskog špica Paula Enrikea Filja koji je u 39 mečeva ove sezone postigao 22 gola.

 

Standard je pobedio 2:0, a sportski direktor je sigurno poneo neke utiske o 22-godišnjem napadaču koji je tri sezone proveo u Herenvenu, a minule je igrao u Vesterlu kao pozajmljeni igrač Palmeirasa.

 

(новости)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  140
  • Reputation:   12
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  05/16/2011
  • Status:  Offline

101015075041-samir-joguncic.jpg

 

 

Samir Jogunčić prelazi u Sarajevo?

 

Nakon što je okončana sezona u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, već se počelo špekulisati o mogućim transferima u našem prvenstvu.

 

Po mnogima jedan od najboljih odbrambenih igrača u Premijer ligi, Samir Jogunčić koji je u protekloj sezoni nosio dres Slobode, mogao bi na ljeto preći u F.K. Sarajevo.

 

Ovu informaciju saznao je naš portal od izvora bliskih klubu sa Koševa, a da u svemu ima istine, u razgovoru za Sportin.ba, potvrdio je i sam Jogunčić.

 

Pa iskren da budem, sa ljudima iz Sarajeva sam razgovarao već nekoliko puta. Bilo je govora o mogućem prelasku u Sarajevo još u prvom dijelu sezone, ali sam ostao u Slobodi. Nakon utakmice na Tušnju kada smo sa Sarajevom odigrali 0-0, ponovo sam razgovarao sa ljudima iz Sarajeva o mogućem angažmanu. Međutim, nisam ništa želio da govorim dok se ne završi sezona. Sada ćemo vidjeti šta će od svega biti, kazao je Samir Jogunčić za Sportin.ba.

 

Na pitanje da li postoji mogućnost da produži ugovor sa Slobodom, Jogunčić je odgovorio:

 

Mene je već zvao direktor kluba da razgovaramo o produženju ugovora. Ali, ja sam rekao da ne želim o tome razgovarati dok mi se ne izmiri dug koji Sloboda ima prema meni od ove sezone koja se završila. Tek kada dobijem ono što mi pripada, razgovarao bih o produženju ugovora, govori Jogunčić te dodaje:

 

Ljudima iz kluba sam rekao da mi do 10. juna isplate dug, ukoliko žele da razgovaramo o nastavku saradnje. Ukoliko se to ne dogodi do 10. juna, tražit ću novi klub, kazao je Samir Jogunčić za Sportin.ba.

 

Samir Jogunčić jedan je od najefikasnijih odbrambenih igrača Premijer lige u kojoj je postigao pet golova.

 

izvor: sportin.ba

Inače, treba istaći da se Sloboda nakon završetka sezona našla u ne baš zavidnoj situaciji s obzirom da nekolicini važnih igrača ističe ugovor. Slobodu bi po svemu sudeći mogao napustiti Denis Mujkić, zatim stoperski par Raca i Jogunčić, najskuplji igrač Slobode, Stefan Gavarić, Almir Bekić se vraća sa posudbe u Dinamo a osim njih, ugovor ističe i Haliloviću, Drakulu, Aleksiću, Okanoviću, Zoletiću, Mujiću i Malkiću.

 

Uprava Slobode u narednim danima sa nabrojanim igračima bi trebala razgovarati oko produženja ugovora.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  205
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/18/2011
  • Status:  Offline

Partizan s milijun eura stigao po Ivana Krstanovića. Medić odbio, traži milijun i pol!

zagreb_istra_354566S1.jpg

 

Sudbina mog transfera u rukama je kluba i još ne znam gdje ću nastaviti karijeru. O Partizanovoj ponudi mogao bih nešto više reći tek ako ona bude službena, kaže Ivan

 

Prvak Srbije Partizan najozbiljnije se uključio u utrku za centarfora Zagreba Ivana Krstanovića (28), ali Dražen Medić odbio je ponudu tešku milijun eura i tražio milijun i pol! Službenu potvrdu ove vijesti nije bilo moguće dobiti u klubu iz Kranjčevićeve i Veslačke, ali izvori bliski menadžeru Zoranu Stojadinoviću su je potvrdili, budući da je Stojadinović dobio sve ovlasti od predsjednika Partizana Dragana Đurića da Krstanovića dovede u beogradski klub, koji se sprema za kvalifikacije Lige prvaka i želi u njih ući igrački što snažniji.

 

Dok na stolu ima i ponude austrijskog Salzburga i njemačkog Freiburga, Zagreb se očito odlučio ponašati po onoj “kada je prilika, treba zaraditi što više”, a to potvrđuje i direktor kluba Vincenzi Cavaliere.

 

- Istina je da smo dobili nekoliko ponuda za Krstanovića i sve se vrte oko milijun eura, ali ne želimo u javnost s imenima klubova, dok službeno ne sjednemo za stol s interesentima za Krstanovića. Može se reći i da licitiramo jer Krstanović je trenutačno traženiji od bilo kojeg drugog igrača u 1. HNL i zašto Zagreb na njemu ne bi zaradio - kazao je Cavaliere

 

Ivan Krstanović se javio iz Makarske gdje se trenutačno odmara. Na upit ide li zaista u Partizan, bio je vrlo tajanstven.

 

- Sudbina mog transfera u rukama je kluba i još ne znam gdje ću nastaviti karijeru. O Partizanovoj ponudi mogao bih nešto više reći tek ako ona bude službena, a naravno da se osim odštete Zagrebu mora razgovarati i o mojim uvjetima - kazao je Krstanović.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Željko Brkić u Udinezeu

5035364504dda4126d2649048858357_orig.jpg

 

-Golman Vojvodine i reprezentacije Srbije, Željko Brkić, mogao bi karijeru da nastavi u Udinezeu, saznaje „Sport“.

 

Brkić je u nedelju u društvu Lea Lerinca otišao na Apenine. Predviđeno je da boravak traje tri dana i da se potvrde i najsitniji detalji ugovora.

 

Najvažnije stvari, a tiču se obeštećenja novosadskom superligašu, su izgleda utančene, nije sporna ni dinamika uplate novca. Brkić bi u Udinezeu zamenio slovenačkog golmana Samira Handanovića.

 

Ukoliko dođe do transfera, srpski reprezentaitvac bi naredne sezone sa Udinezeom igrao kvalifikacije za Ligu šampiona, jer je italijanski klub takmičenje u Seriji A završio na četvrtom mestu.

 

Brkić je u Vojvodini od svoje dvanaeste godine, jedno vreme je igrao na pozajmici u novosadskom Proleteru. Za prvi tim Vojvodine je debitovao u sezoni 2006/2007.

 

Nastupao je za reprezentaciju Srbije do 21. godine, bio u sastavu Srbije na Olimpijskim igrama u Pekingu 2008, a učestvovao je i na Evropskom prvenstvu za mlade 2009.

 

Za seniorsku reprezentaciju je debitovao 3. marta 2010. u prijateljskoj utakmici sa Alžirom.

 

izvor:b92.net

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Najpre supruzi "da", pa onda Mančester junajtedu

 

00052543.jpg

 

Aston Vila će uskoro ostati bez najboljeg igrača Ešlija Janga, koji, kako pišu engleski mediji sa priličnom pouzdanošću, prelazi u Mančester junajted. Ipak, pre transfera u redove engleskog prvaka, reprezentativac "gordog Albiona" će stati na "ludi kamen", a to će se dogoditi tokom narednog vikenda. Jang će se, dakle, nedugo posle izgovaranja sudbonosnog "da" budućoj supruzi, obavezati na vernost i Mančester junajtedu, sa kojim će potpisti višegodišnji ugovor.

 

Vila će, tako, posle Džejmsa Milnera i Gereta Berija ostati bez još jednog odličnog igrača, a ako je za utehu klubu iz Birmingema, Janga će prodati po duplo većoj ceni nego što su ga platili kada su ga pre četiri i po godine dovodili iz Votforda (9 miliona). Jang je inače bio strelac za englesku reprezentaciju na nedavnoj kvalifikacionoj utakmici protiv Švajcarske.

 

izvor:sportal.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...