Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Novi forum

- - - - - Balkan PES BOX Novi Forum

• Please log in to reply
5 replies to this topic

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Pozdrav svi nasim clanovima!

Kao prvo, zelim licno da vam se izvinem zbog toga sto forum nije radio prilicno dugo, imali smo velikih problema sa bazom podatak koja je jednim dijelom unistena, uspjeli smo da vratimo dosta toga ali isto tako smo i izgubili zadnju godinu naseg i vaseg rada.

No da predjemo na radosnije stvari, barem se tako nadam :)
Kao sto vidite, forum je promjenjen iz korena, jos uvijek je u fazi izrade ali smo željeli da ga pustimo sto pre u funkciju i ja mislim da nije mogao biti bolji razlog od BalkanPESBOX 2015 v2.0 Patcha!!!

Zelimo da vas zamolimo, da svaku sugestiju koju imate vezanu za forum, njegovu funkciju ili bilo sta sto vam padne na pamet, podelite ovde sa nama.
Potrebna nam je vasa pomoc u otkrivanju gresaka i stvari koje treba popraviti i poboljšati, to bi nam bilo od velike pomoci.

Sve u svemu, sve sto imate da kazete, dobro ili lose, molim vas da to uradite ovde.

Vas BPB Web i Edit Team
  • Devilish Soldier likes this

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

InoMessi

InoMessi

Senior Member

• Members
  • 2,583 posts
Sve je ok,dobro je doslo ovo osvjezenje,svidja mi se sajt iako je jos u beta fazi.Samo dani iskkljuci ove botove posto sam primjetio nebulozne teme

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Biće naravno, te teme se ne vide, samo ih mi vidimo, trebace malo vremena da se napravi lista bootova i njihovo blokiranje
  • InoMessi likes this

ivan86

ivan86

BPB Dečak

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Pozz ekipa, jel mi može netko pomoći oko Editor-a 2.0 ( Pes-a). Ugl, pregledao sam sve tutorijale i procedure vezano za promjenu imena tima i nikako da uspijem. Napravim edit.bin, otvorim u programu napravim promjenu i sačuvam, emblemi i ostalo se promjeni ali ime nikako, HELP! Unaprijed hvala

Ivan

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Obrati malo paznju gdje stavljas svoja pitanja, ova tema nema nikakve veze sa tim

Devilish Soldier

Devilish Soldier

Borča je cela crno bela

• Members
  • 1,068 posts

Bravo za forum. Lepši je za oči. :)

• dani12o82 likes this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users