Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Secka mi pes (koci) potrebna pomoc

- - - - - koci mi pes pomoc secka mi pes

• Please log in to reply
6 replies to this topic

ASTRLX

ASTRLX

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 5 posts
Imam jedno pitanje ne znam da li ga postavljam na pravom mestu, ako gresim prebacite slobodno gde god ono trebalo da se nalazi.
Sve u svemu instalirao sam ovaj PESEDIT PATCH 2.5 i tu jos po neke sporedne stvari da bi poboljasao uzitak igranja grafiku itd.
(uokvireno je crvenim sta imam instalirano od tih dodataka za pes i konfiguracija racunara)
evo postavicu sliku da ko se razume ako moze izadje mi u susret, zapravo pomogne mi STA DA RADIM DA MI NE KOCI VISE PES?
Jel stvarno nema smisla ovako igrati.Razmisljam mozda je problem do graficke ili u ramu
(nekad u ovom Setings-u pise mi za CPU da je OK nekad ovako GOOD),ili mozda neki program da se instalira...nisam pametan.
Pa ako ima neko sa resenjem, neka javi.Hvala unapred svima koji zele pomoci.A evo i fotografije:Attached File  Slika.jpg   103.45KB   16 downloads

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Imas ram 1gb, kreni od toga i vidjeces razliku odma :)
U protivnom, ako nemas namjeru da povecavas ram, smanji sve na low u podesavanjima pes-a

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts
pa nemora da ima 1GB moj drug ima 512 MB i samo ide ignore.zavisi koliki mu je procesor a + samo neka smanje rezoluciju i nek stavi na low i to ti je to :)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Ajde molim te nemoj da se pravis pametan, prvo procitaj moj post pre nego sto komentarises nesto. Sta si sad ti tu rekao a da ja nisam molim te?

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts
Jednostavno sam rekao da nemora da ima 1GB da bi mu radilo moze i na 512 MB samo kad ukljucuje igrucu ide ignore.i rekao sam da nema veze do Rama memorije nego do procesora ako mu secka.

Steks

Steks

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Idi iskljuci u podesavanja waiting for vsunc i idi desni klik na ikonicu i stavi da ti je igrica kompatibilna sa windows 3 :) smanjice dosta seckanje :)

dacho

dacho

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 26 posts

Imam jedno pitanje ne znam da li ga postavljam na pravom mestu, ako gresim prebacite slobodno gde god ono trebalo da se nalazi.
Sve u svemu instalirao sam ovaj PESEDIT PATCH 2.5 i tu jos po neke sporedne stvari da bi poboljasao uzitak igranja grafiku itd.
(uokvireno je crvenim sta imam instalirano od tih dodataka za pes i konfiguracija racunara)
evo postavicu sliku da ko se razume ako moze izadje mi u susret, zapravo pomogne mi STA DA RADIM DA MI NE KOCI VISE PES?
Jel stvarno nema smisla ovako igrati.Razmisljam mozda je problem do graficke ili u ramu
(nekad u ovom Setings-u pise mi za CPU da je OK nekad ovako GOOD),ili mozda neki program da se instalira...nisam pametan.
Pa ako ima neko sa resenjem, neka javi.Hvala unapred svima koji zele pomoci.A evo i fotografije:[ATTACH=CONFIG]345[/ATTACH]

lepo brt uradis ovo: skines kitserver, otvoris config i onda cekiras game speed lower to faster i onda kolko zelis ti ubrzaj ali pre toga idi na settings aplikaciju i uncekiraj wait for wysing i bice pes brzi tako sam ja uradio i meni je pomoglo :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users