Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

PES 2013 - DEMO No1 - VASE IMPRESIJE

- - - - -

• Please log in to reply
33 replies to this topic

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Cim budu linkovi, tema ce biti otvorena da cujemo vase impresije vezane za ovaj demo.

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
INSTALACIJA

Posted Image
Posted Image
Posted Image

ave: ave: ave:

martin_ramadan

martin_ramadan

I'm proud Macedonian

• Members
  • 465 posts
  • LocationMacedonia
Vidi se da je dosta toga radjeno oko gejmpleja u odnosu na pes 2012, svidja mi se kretanje igraca u napadu takodje sutevi su dobri pogotovi oni na R2 :) vide se i bolje golmani, bolja e odbrana, organizovana je i nije tako glupa kao u pes 2012 za sada svidja mi se ovaj novi sredjeni gejmplej.
Najgolemu zamerku imam na publiku kad postignes gol ono stama :( sto nikako ne valja, nema ono prirodno jeeeeee kad padne gol :s

p.s Primetio sam i sudije da su malo vise regularne.

Edited by martin_ramadan, 25 July 2012 - 11:58 AM.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Po ovim slikama moze da se predpostavi da ce konami imati koje iznenadjenje za nas u full igri :) cini mi se da nikada do sada nisu bile skrivene ikonice na glavnom meniju kao sto su sada, uvijek nije bilo moguce uci u ostatak menija i ostale modove ali nikad nije bilo ovako, ispravite me ako gresim :)

jos malo pa nastavljam sa utiscima :)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Prvi utisci su dobri, treba se navici na novine, ali kao sto je poznato, na dobro se lako navike :)
Evo jos slika

Spoiler

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
i jos :)

Spoiler

Rajvosa '87

Rajvosa '87

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 149 posts
Odigrana prva "čitava" tekma. Pobjeda nad Njemcima 3:0 :D i to na SuperStar. Ronaldo strašan šut.
Za nijansu se razlikuje od 12ke, ali daju se primjetiti novine. Zasad je sve dobro. Samo da ne bude kao dosad da DEMO bude bolji od full verzije...

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Posted Image

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
igrao sam 2-3 utakmice primetio sam i dobre i lose strane, jednaod losih koja mi se ne svidja kad igrac da uspren for i kad opet onako prokliza da bi pokusao da doda loptu to se opet desava i poludeo sam zbog toga, a dobra stvar koja mi se jako svidja je kada dodajes pas ostar je i brz sto nije bio slucaj u 12ici u 12ici je bilo ti dodas loptu po zemlji i igrac ceka 3 saata da dodje do njega.
nego jel ima neko vesti o komentatorima ili ce opet biti ona dva morona
Posted Image

VaskeKtz

VaskeKtz

Senior Member

• Members
  • 431 posts
Odigrao sam 2 utakmice i mogu da kazem da sam odusevljen. Kada sam igrao pes12 mogao sam 2-3 utakmice i smori, a ovaj ne. Posle vise utakmica cu izneti opsirnija misljenja, ali mi se za sad bas svidja, a ove godine sam najmanje ocekivao. :)

neyzikreyzi

neyzikreyzi

BPB Super Moderator

• Members
  • 1,817 posts
Odigrane dvije utakmice, jedna pobjeda i jedan poraz. Apsolutno sam zadovoljan demom, utisci Odlicni, slazem se sa GROBAROM u vezi njegovog misljenja lose strane, sto se tiče pasa odlican je nije bio do sada ni na jednom od prijasnjih verzija pesa kao sada...

PES DEMO 13 --------------> ave:

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts

МИЛАН

МИЛАН

Senior Member

• Members
  • 295 posts
svidja mi se :D nema bagova koji vam upropaste igru, nekako je realnije kretanje igraca i finte
da i je dresovi se normalno biraju kao u FIFI, pa, pb ...

Edited by МИЛАН, 26 July 2012 - 10:49 AM.

Ако мислиш да си сам, не плаши се добро знај! Да нас има гомила, гомила несаломива!

Djordje80

Djordje80

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 13 posts
Demo deluje stvarno dobro. Odigrao sam 5-6 utakmica i prezadovoljan sam. Kad izadje full biced jos bolji. Najbolji pes do sada za mene. Nek uradi neko tutotijal za finte.

Nenin

Nenin

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationTuzla
I mene zanima kako se rade one specifične finte kao Neymar i CR...Dani zamolio bih te da napraviš podforume za PES 2013, uključujući Videa...uskoro bih postavio jednu mini kompilaciju golova sto sam davao ;)

M&N - Realmadrid - CallofDuty4 - ProEvolutionSoccer2016

Johnny

Johnny

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 96 posts
Igra je super. Sve je extra, malo je sporija i imam utisak kao da se sve malo sporije kreće, ali to je možda do mene pošto sam igrao na high. Ne znam šta bih menjao u demo 2 i ili u fulu. Igrao sam na 5 pošto nem ože više i stvarno sam zadovoljan. Nek ovako ostane.

Nenin

Nenin

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationTuzla
Jedino što nevalja i što me fakat nervira su ofsajdi...igrači mi stvarno često ulijeću u ofsajd, što nije bio slučaj na 2012.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Klipove pici ovde u ovu temu a kad izadje full onda cemo napraviti sve fino za sad nema potrebe.

Sto se tice ofsajda - ulecu ako ne pazis kod dodavanja ali isto tako, sto mi se svidja strasno, sam zabio dva gola iz cistog ofsajda a sudija nije svirao, tako da je napravljeno realno pravo ali naravno ima stvari koje trebaju mozda da se dorade jos malo, recimo desi se nekad da igrac primi loptu a ona se odbije od njega kao da ima drvenu nogu

Nenin

Nenin

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationTuzla
Pravim neki Patch za demo, ima ovaj teams unlocker, koji dodaje klubove iz Copa Libertadores...pa ce tamo u exhibition biti 8 timova i umjesto njih bih napravio nekih 8 najboljih u Europi ;) malo je dug proces da radim sam, ali eto...

Pa cu kasnije nekad stavit video, dao sam nekoliko finih golova..

Nenin

Nenin

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationTuzla
Evo mog videa ;)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users