Jump to content

Photo

БАЛ-Иван Младеновић

- - - - -

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 ULTRA_BOYS Posted 11 November 2011 - 01:45 AM

ULTRA_BOYS

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 66 posts
Posted Image
ДЕ ГРАФШАП ПРОМОВИСАО МЛАДЕНОВИЋА!
Posted Image
Холандски фудбалски клуб Де Графшап промовисао је данас своје прво појачање за сезону 2011/2012.У питању је најталентованији српски нападач 17-годишњи Иван Младеновић који је са холандском екипом потписао 2-годишњи уговор.Младом Србину ово ће бити први професионални уговор у каријери.Иван је тако постао још један играч који је као велики таленат продат неком страном клубу,односно још један у низу који је као млад играч напустио Србију и професионалну каријеру почео да гради у иностранству.Он је на промоцији изјавио:

Posted Image
"Драго ми је што сам потписао уговор са Де Графшапом.Даћу све од себе да се наметнем тренеру и да покажем све што знам.Тек ми је 17 година,многи ми предвиђају каријеру какву сада имају Кристијано Роналдо и Лео Меси.Међутим,ја чврсто стојим на земљи и уопште се не залећем.Ја ћу бити и бољи од ове двојице али то ћу урадити тако што ћу вредно и марљиво радити и остављати срце на терену.Овде ћу бити две године и очекујем да играма у овом клубу покажем свој потенцијал и оправдам назив највећег талента српског фудбала у овом тренутку.За две године када будем напуштао Графшап волео бих да мој следећи клуб буде из енглеске премијер лиге или италијанске серије А

*ДЕТЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ
Posted Image
Иван Младеновић је рођен 16.јула 1994.године у Београду.Прве фудбалске кораке начинио је са 7 година на београдској Маракани.Тадашњи председник Звезде Драган Џајић изјавио је да ће Иван једног дана постати велики играч и да ће надмашите све легенде српског и светског фудбала.Ипак,Звезда је направила огромну грешку тако што је пустила Младеновића да оде у Де Графшап иако је Иван желео да остане и да оствари професионални деби за вољени клуб.Ипак,Младеновић је посебно истакао чињеницу да је његово срце црвено-бело и да ће уколико стигне понуда од Звезде у скорије време одлучити да се врати на Маракану.Звездо,ти си на потезу!

• Back to top
  • Report

#2 ULTRA_BOYS Posted 11 November 2011 - 10:53 AM

ULTRA_BOYS

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 66 posts
Posted Image
МЛАДЕНОВИЋ АСИСТЕНТ НА ДЕБИЈУ!
Posted Image

Фудбалери Де Графшапа савладали су Андерлехт у пријатељској утакмици резултатом 1:0 голом Пикена у 63.минуту.За холандски тим дебитовао је 17-годишњи српски нападач Иван Младеновић.Популарни Ивке важи за највећег талента српског фудбала и многи му предвиђају светлу будућност.Он је већ на својој дебитантској утакмици показао да ће једног дана бити велики играч.Асистирао је Пикену код победоносног поготка,одлично пробијао и по левој и по десној страни,имао неколико добрих шанси али је противнички голман парадама спречио младог Србина да постигне гол на свом дебију.Уз то,добио је највишу оцену од свих играча који су играли:"Дебитовао сам за Де Графшап и јако сам срећан због тога.Штета што нисам постигао гол на дебију али добро.Уписао сам асистенцију,односно асистирао Пикену који је после мог центаршута главом затресао мрежу и донео нам победу против веома јаког Андерлехта."-рекао је млади Србин холандским медијима а преноси спортал.рс

• Back to top
  • Report

#3 ULTRA_BOYS Posted 11 November 2011 - 10:53 AM

ULTRA_BOYS

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 66 posts
Posted Image
ДЕ ГРАФШАП ПРЕОКРЕТОМ ДО ПОБЕДЕ ПРОТИВ ХЕРЕНВЕНА-2:1,МЛАДЕНОВИЋЕВ ПРВЕНАЦ!
Posted Image

Фудбалери Де Графшапа победили су на свом стадиону у утакмици 3.кола Ередивизије екипу Херенвена са 2:1.Голове за домаћи тим постигли су Пикен у 31 и Младеновић у 70.минуту,док је једини гол за Херенвен постигао Филип Ђуричић у 11.минуту утакмице.Херенвен је повео у 11.минуту.Након одличног проигравања Сонек је шутирао на гол,лопта се од стативе одбила до Ђуричића који ју је без проблема сместио у мрежу.Де Графшап долази до изједначења у 31.минуту утакмице.Пикен је извео слобдан ударац са 25 метара а лопта је одлетела под пречку-1:1.У 70.минуту домаћи тим долази до победе,Пикен је упослио Младеновића на ивици шеснаестерца,овај је послао противничког играча по бурек стуштио се у шеснаестерац,шутирао и погодио леви горњи угао за победу и велику радост навијача домаћег тима:

Posted Image
"Сматрам да сам одиграо једну веома добру утакмицу.У 1.и 2.колу сам био асистент а сада сам постигао и свој први гол у дресу Де Графшапа.У следећем колу играмо дерби кола против Фејенорда и то ће нам бити заиста тежак испит.Покушаћемо да се пласирамо у Лигу Европе јер мислим да Графшап има квалитетан тим и да му је место у Европи"-рекао је млади нападач.

• Back to top
  • Report

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users